דירות ב סאו פאולו
סנן תוצאות
תוצאות 11293
-
מיין לפי
פופולריות : החל מגבוה
-
Apart Hotel Ap 818 Ibirapuera C Pisc Aquec
מUS$ 104Av. Ibirapuera, 2534 818, סאו פאולו, ברזיל (למפה)
הדירה ממוקמת במחוז מואמה של סאו פאולו. על Masp מוזיאון האמנות של סאו פאולו אפשר להגיע תוך 15 דקות נסיעה…
למלון
מחיר עבור לילה 1הזמן עכשיו -
Studio Moderno E Completo | Prox Metro & Consulado
Rua Alexandre Dumas, סאו פאולו, ברזיל (למפה)
בשל מיקומה במחוז סנטו אמארו, אתרי תיירות כמו Natural da Terra נמצאים בנגישות קלה. מועדון גולף סאו פאולו…
למלון
הזמן עכשיו -
Lindo Studio Com Vista Livre No Alto Da Boa Vista
Avenida Vereador Jose Diniz, סאו פאולו, ברזיל (למפה)
Parque da Mônica זה כ-4.2 ק"מ מהמקום, בזמן שNatural da Terra זה כ-250 מטר משם. ישנה Fogo De Chao Santo…
למלון
הזמן עכשיו -
Flat Espacoso Inteiro Privativo! Alto Da Boavista
מUS$ 45Rua Philipp Lohbauer, סאו פאולו, ברזיל (למפה)
הנכס ממוקם במרחק של 10 דקות באוטו מתאטרו אלפה ו5 דקות הליכה מ-Igreja Sant'Ana. מגוון מסעדות כמו Toca…
למלון
מחיר עבור לילה 1הזמן עכשיו -
Praticidade E Conforto Na Vila Mariana
Rua Afonso Celso, 773 306 B, סאו פאולו, ברזיל (למפה)
הנכס נמצא במרחק של 3.7 ק"מ ממוזיאון המטבעות איטאו נומיסמטיקה הרקולאנו פירז, בזמן שאיגרז'ה נוסה סניורה…
למלון
הזמן עכשיו -
Studio Brooklyn Confort 5 Stars
Rua Das Sempre-Vivas, 21 707, סאו פאולו, ברזיל (למפה)
קרן מריה לואיזה ואוסקר אמריקנו נמצא במרחק של 3.7 ק"מ ממקום שהייה, בזמן שפארק דו פובו זה כ-4.7 ק"מ משם.
למלון
הזמן עכשיו -
Cobertura Duplex Com Jacuzzi Privativa Em Sao Pauo Tulum
מUS$ 162Rua Professor Jose Horacio Meirelles Teixeira, 896 Cobertura, סאו פאולו, ברזיל (למפה)
מקום שהייה זה כ-6 דקות הליכה מ-Shopping Portal do Morumbi וכ-4.5 ק"מ מפארק אלפרדו וולפי. סושי בר Kemp …
למלון
מחיר עבור לילה 1הזמן עכשיו -
My806 - My806 Completo E Ao Lado Do Shopping Frei Caneca
Rua Doutor Penaforte Mendes, סאו פאולו, ברזיל (למפה)
ממוקם תוך 6 דקות הליכה אל תיאטרון ראול קורטז, הנכס מציע גישה קלה אל כיכר קתדרלת סה, אשר נמצא במרחק של…
למלון
הזמן עכשיו -
Flat Metro Belem Ultimo Andar 22
מUS$ 45247 Rua Herval, סאו פאולו, ברזיל (למפה)
דירה זה נמצא תוך פחות מ-6 ק"מ על בניין איטליה, בזמן שמוזיאון קטוונטו זה כ-3.9 ק"מ משם. היא קרובה על Paroquia…
למלון
מחיר עבור לילה 1הזמן עכשיו -
Tabas - Melia Confort
מUS$ 4414 Rua Heinrich Hertz, סאו פאולו, ברזיל (למפה)
יקח 10 דקות נסיעה לפארק בורלה מרקס ו15 דקות נסיעה לתיאטרון ז'וקה שאבס. הדירה שוכנת במחוז Berrini. דירת…
למלון
מחיר עבור לילה 1הזמן עכשיו -
Bhomy Rizzo 1
Rua Jorge Rizzo 265, סאו פאולו, ברזיל (למפה)
Masp מוזיאון האמנות של סאו פאולו שוכן במרחק של פחות מ-4.6 ק"מ על דירה, בזמן שמוזיאון המטבעות איטאו נומיסמטיקה…
למלון
הזמן עכשיו -
Maravilhoso Studio Metro Paraiso Ac/Wf
93 Rua Correia Dias, סאו פאולו, ברזיל (למפה)
מקום השהייה נמצא במרחק של 9 דקות הליכה על Prandiano Museu da Matemática. במרחק של 5 דקות הליכה בלבד על…
למלון
הזמן עכשיו -
Perola Vila Mariana
Rua Bartolomeu De Gusmao, סאו פאולו, ברזיל (למפה)
דירת Perola Vila Mariana שוכנת במרחק של 2.2 ק"מ על פארק העצמאות וכ-2.6 ק"מ על תיאטרון סנטו אגוסטיניו.
למלון
הזמן עכשיו -
Ml34 - Novo Bhaus Vn Millennium Faria Lima - 3O Andar - 47M2 - Vila Olimpia - Vaga De Garagem
184 Rua Chilon, סאו פאולו, ברזיל (למפה)
ממוקמת במחוז קונדה איילנד, הדירה בנוסף קרובה על שדירת פאריה לימה פינת שדירת ז'וסלינו קוביצ'ק. על פארק…
למלון
הזמן עכשיו -
Bhomy Setin Luz
מUS$ 21Rua Washington Luis, 196, סאו פאולו, ברזיל (למפה)
שוכנת במחוז סנטרו (מרכז העיר) של העיר סאו פאולו, הדירה נמצאת בסביבות ה-2 ק"מ ממרכז העיר. English Village…
למלון
מחיר עבור לילה 1הזמן עכשיו -
Studio Vila Mada Com Vista, Piscina E Metro Do Lado
Rua Paulistania, 215 1206, סאו פאולו, ברזיל (למפה)
הדירה ממוקם במחוז Sumare של העיר סאו פאולו, במרחק של 20 דקות נסיעה על שדה תעופה סאו פאולו/ קונגונהאס.
למלון
הזמן עכשיו -
O Apartamento Mais Confortavel Do Tatuape
Rua Airi, 227 1117, סאו פאולו, ברזיל (למפה)
הדירה ממוקם במחוז טאטואפה של העיר סאו פאולו. היא קרובה על תיאטרון פרננדו טורס, בזמן שתחנת מטרו Tatuape…
למלון
הזמן עכשיו -
Family House Ibirapuera
מUS$ 62546 Rua Agostinho Rodrigues Filho, סאו פאולו, ברזיל (למפה)
הדירה הזאת שוכנת במחוז Vila Clementino של סאו פאולו. ממוקם על יד White Cube, הנכס נמצא במרחק של 5 דקות…
למלון
מחיר עבור לילה 1הזמן עכשיו -
Novo Studio Vista Copan & Terrace Italy Sp
Rua Rego Freitas, 62 17º, סאו פאולו, ברזיל (למפה)
הדירה ממוקם במחוז Campos Eliseos של העיר סאו פאולו, במרחק של 20 דקות נסיעה על שדה תעופה סאו פאולו/ קונגונהאס.
למלון
הזמן עכשיו -
Studio Em Frente Ao Hospital Das Clinicas Zj55
מUS$ 47Rua Doutor Melo Alves 39, סאו פאולו, ברזיל (למפה)
הדירה ממוקם במחוז סרקוויירה סזאר של העיר סאו פאולו, במרחק של 20 דקות נסיעה על שדה תעופה סאו פאולו/ קונגונהאס.