Belvárosi hotelek Praia Grande
Szűrési eredmények
746 keresési eredmény
-
Rendezés alapja
Népszerűség : először a legmagasabb
-
Praia Grande
Avenida Presidente Castelo Branco 2394 Apartamento 806, Praia Grande, Brazília (A térképhez)
A Portinho De Praia Grande 3 km-re fekszik, míg a Praia de Itaquitanduva pedig hozzávetőlegesen 3,1 km…
A szállodához
Foglalás most -
Apartamento De Temporada
Rua Itarare, Praia Grande, Brazília (A térképhez)
A Praia do Forte körülbelül 25 perc sétára, az Az Igreja de Jesus Cristo dos Santos dos Ultimos Dias…
A szállodához
Foglalás most -
Ape 2 Quartos No Boqueirao- Praia Grande
257 Avenida Presidente Costa E Silva, Praia Grande, Brazília (A térképhez)
A Paroquia Santo Antonio egy 5 perces sétára, a Museu da Cidade pedig egy 10 perces sétára van. Tegyen…
A szállodához
Foglalás most -
Pe Na Areia Praia Da Guilhermina II
48 US$-tól440 Rua Panama Apartamento 301, Praia Grande, Brazília (A térképhez)
A Parque Leopoldo Estasio Vanderlinde 2 km-re, a Ponto de Parada Turistica Guilhermina buszpályaudvar…
A szállodához
1 éjszaka áraFoglalás most -
Apto Vila Guilhermina - 2 Dorms Prox Praia
36 US$-tólRua Flamengo, 92 - Apt 82, Praia Grande, Brazília (A térképhez)
A Biquinha de Anchieta-emlékhely nagyjából egy 15 perces autóútra, az Az Igreja de Jesus Cristo dos Santos…
A szállodához
1 éjszaka áraFoglalás most -
Apartamento Canto Do Forte Pg
Rua Amazonas, 417 Apartamento 108 Terreo, Praia Grande, Brazília (A térképhez)
Az apartman Praia Grande Canto do Forte körzetében található, emellett lehetőséget biztosít a Palacio…
A szállodához
Foglalás most -
Apartamento Do Ted - Praia Grande, Boqueirao
Av. Brasil, 262 Apartamento 13, 2º Andar, Praia Grande, Brazília (A térképhez)
A Parks & Games nagyjából 2 km-re, az Extra - Praia Grande pedig körülbelül 650 méterre van az apartmantól.
A szállodához
Foglalás most -
Apartamento 1 Quadra Da Praia No Boqueirao
Rua Londrina, 158 - 3 Andar, Praia Grande, Brazília (A térképhez)
A Municipal park Ezio Dall 'Aqua 2 km-re, a Litoral Plaza Shopping pedig körülbelül 3 km-re van az apartmantól.
A szállodához
Foglalás most -
Descanso Praia Grande Com Garagem
Rua Rui Barbosa, 773, Praia Grande, Brazília (A térképhez)
A Függőhíd egy 16 perces gyalogútra, a Praia do Forte pedig szomszédságában van az apartmantól. A Litoral…
A szállodához
Foglalás most -
Viver A Vida
128 US$-tól1800 Avenida Presidente Castelo Branco 126, Praia Grande, Brazília (A térképhez)
A Praia do Forte körülbelül 2 km-re, az Extra - Praia Grande pedig 500 méterre található a 80 m²-es apartmantól.
A szállodához
1 éjszaka áraFoglalás most -
Pe Na Areia Canto Do Forte VI
467 Rua Tiradentes, Praia Grande, Brazília (A térképhez)
Praia Grande központja egy 10 perces sétával érhető el. A Praia do Forte szomszédságában helyezkedik…
A szállodához
Foglalás most -
A1-Cantoforte - 400 Metrospraia - Arcond - Wifi - Ideal Para Familia Ate 6 Pessoas, Pet Com Taxa, Sem Roupa Cama-Banho, Sem Vaga
47 US$-tól458 Avenida Marechal Mauricio Jose Cardoso 2º Andar - Apto 31, Praia Grande, Brazília (A térképhez)
A Függőhíd csak 1,1 km-re, míg a Praia de Itaquitanduva hozzávetőlegesen 25 percnyi sétára van az apartman…
A szállodához
1 éjszaka áraFoglalás most -
Apartamento Na Praia Grande
460 Rua Oswaldo De Oliveira Apartamento 209 - 2º Andar, Praia Grande, Brazília (A térképhez)
A Capela Sao Judas Tadeu hozzávetőlegesen 300 méterre, a Praia de Itaquitanduva pedig hozzávetőlegesen…
A szállodához
Foglalás most -
Apartamento Aconchegante, Muito Proximo A Praia
Rua Leblon, 164 31, Praia Grande, Brazília (A térképhez)
A Monument in Canto do Forte in Praia Grande nagyjából 2 km-re, az Az Igreja de Jesus Cristo dos Santos…
A szállodához
Foglalás most -
Guilhermina, 3 Min Da Praia, Proximo Ao Carrefour E 1 Vaga De Garagem
Rua Copacabana, 148, Praia Grande, Brazília (A térképhez)
A Guilhermina, 3 Min Da Praia, Proximo Ao Carrefour E 1 Vaga De Garagem apartmantól közelében számos…
A szállodához
Foglalás most -
Pe Na Areia - Canto Do Forte
Av. Mal. Mauricio Jose Cardoso, 102, Praia Grande, Brazília (A térképhez)
Az apartman Canto do Forte körzetben található, emellett lehetőséget biztosít a Palacio das Artes meglátogatására…
A szállodához
Foglalás most -
Apartamento A 200M Da Praia Na Praia Grande
Avenida Brasil, 37, Praia Grande, Brazília (A térképhez)
A Monumento Niemeyer hozzávetőlegesen 7 km-re, az Az Igreja de Jesus Cristo dos Santos dos Ultimos Dias…
A szállodához
Foglalás most -
Kitnet Pe Na Areia, Em Frente A Praia.
55 US$-tól1272 Avenida Presidente Castelo Branco, Praia Grande, Brazília (A térképhez)
A Parque Leopoldo Estasio Vanderlinde egy 25 perces sétára, a Parks & Games pedig nagyjából egy 10 perces…
A szállodához
1 éjszaka áraFoglalás most -
Apto Em Praia Grande Frente A Praia Da Guilhermina
Avenida Presidente Castelo Branco 2900, Praia Grande, Brazília (A térképhez)
A Praia da Aviacao csak 1 km-re, míg a Praia de Itaquitanduva hozzávetőlegesen 4 km-re fekszik. Praia…
A szállodához
Foglalás most -
Apartamento De 1Dormitorio 19
Rua Nicaragua, 99 - 11 Andar, Praia Grande, Brazília (A térképhez)
A Praia Grande 2 km-re fekszik, míg a Parque Leopoldo Estasio Vanderlinde pedig hozzávetőlegesen 2,1…
A szállodához
Foglalás most